Hotline (10 - 16h)

+420 739 654 469

  Zapomenuté heslo?

Registrace »

Guess

Guess je brand, který si ne každý spojí se streetwearem. My ho ale vítáme do naší rodiny s nevídaným nadšením. Do streetwearu totiž patří stejně jako Rob do Snapbacks.
Budete ho milovat. Guess. Ne Roba.

Guess založili bratři Marcianové z Francie. Jelikož se ale říká, že se v Americe plní sny, zabalili si saky paky a přestěhovali se do Kalifornie, kde si ten svůj v roce 1981 splnili a založili společnost Guess. Jejich prvním produktem byly džíny, které pojmenovali “Marilyn”. Ze začátku se jim moc nedařilo, protože nemohli najít obchodní dům, který by jejich jeansy prodával. Díky konexím se časem podařilo jednomu z bratří domluvit spolupráci s obchodním domem Bloomingdale, kde se džíny nakonec vyprodaly stejně rychle, jako nám mikiny od Champion, když uděláme restock.

Pak už to se značkou Guess šlo jako po másle. V roce 1982 začali vytvářet pro ně typické black&white reklamy, které se lidem vryly do paměti stejně jako tváře jejich kampaní Claudia Schiffer nebo Eva Herzigová.

Guess si zahrál i ve filmu Návrat do budoucnosti, kde je nosil samotný Marty McFly! A vy víte, že Marty měl swag.

Guess se stal velmi žádanou módní značkou, která neustále roste a přichází s trendy, které nám nemohou chybět v našem portfoliu. Ikonická trička, svetry, mikiny, casual pants a doplňky a hlavně legendární jeansy ! To vše naleznete u nás na e-shopu.

PS: Jakmile to nosil Marty MacFly, musíme to mít i my.


Nakupovat