Hotline (10 - 16h)

+420 739 654 469

  Zapomenuté heslo?

Registrace »

Zpátky za školu!

Připrav se nový školní rok se Snapbacks!

Připravili jsme pro vás seznam věcí, které by se vám pro návrat do školy, za školu, i mimo školu mohly hodit. Balancujeme na hraně toho, zda vám školu vůbec připomínat. Přeci jen, pro někoho je škola spíše utrpení než radost. V novém outfitu a s novým batohem se ti ale bude vyrážet do školy hned lépe!

Školní batohy

Rob s Davem, naši nákupčí, vyzkoušeli za poslední půlrok nespočet různých batohů. Ty, kterým nejvíc věří, u nás najdete. Dlouhodobě u nás vede hravý Sprayground a nebo dospělejší Aevor.


Trika, jeansy, mikiny

Školní rok nejlépe nastartujete tím, že se slušně a čistě obléknete. První dny školy si toho všichni podvědomě všimnou. Slušný vzhled je sice základ pro každou situaci, ale ve škole platí dvojnásob.


Dolaď outfit doplňky

Back To School kolekce, které nám teď chodí, nabízí hodně kombinací kvalitních outfitů, tak to ho včas využijte. Dejte prostor kreativitě a připravte si pár fitů na začátek školního roku. Čistých triček není nikdy dost. Jen je nezapomenout před odchodem vyžehlit. Jo bílé tenisky by měly zůstat bílé. Nezapomeňte – chcete udělat dojem.


Korunuj outfit kšiltovkou

Za školu a mimo školu se bude hodit kšiltovka. Je to přece nutnost při sportu a znak ulice a rebelství! Ale jak praví etiketa – ve škole a v místnosti kšiltovku sundáváme. Malé gesto, které udělá dojem, a možná vás odliší od těch, kteří už na pravidla slušnosti zapomněli. S výběrem kšiltovky vám naši fanatici rádi poradí na chatu, messengeru, telefonu nebo e-mailu.