Hotline (10 - 16h)

+420 739 654 469

  Zapomenuté heslo?

Registrace »

Práce ve Snapbacks a na Senovážné 6

Ahoj, nabízíme nové pozice a dole si o nich můžeš přečíst. V případě, že máš o některou zájem, pošli nám prosím krátký motivační dopis a přilož životopis na e-mail prace@snapbac­ks.cz. Uveď, prosím, o kterou pozici se ucházíš.

Děkujeme a těšíme se, až tě přivítáme v naší rodině!

Volné pozice:

Asistent prodeje

Na hlavní i částečný úvazek (dlouhodobá brigáda)
Přistihneš se často, že myslíš na oblečení?
Povídáš si rád(a) o módě?
Naučíme tě, jak z povídání udělat dobře mířená doporučení, a začneš se živit oblékáním ostatních!

Měl(a) by ses vyznat v našem sortimentu, a také v segmentu streetwearu. Pokud máš základ, zbytek tě naučíme!

Orientační náplň práce

  • Pomoc zákazníkovi s orientací v sortimentu
  • Aktivní prodej
  • Prodej na kase
  • Příjem reklamací či vratek
  • Práce ve skladu (vyskladnění či uskladnění produktů)
  • Denní úklid prodejny
  • Udržování vizual merchandise prodejny

Další možnosti

Jsme malý tým a často se pro zpestření střídáme v různých činnostech. Můžeš si také vyzkoušet jiné činnosti, nebo se v nich třeba postupně specializovat.

  • Možnost podílení se na nákupu zboží a skladbě sortimentu
  • Možnost focení či být focen na propagační fotografie
  • Možnost podílet se na tvorbě obsahu webu
  • Možnost podílet se na visual merchandise prodejny
  • Tvorba popisků či videím k produktům

HPP i dlouhodobá brigáda

Pozici asistent prodeje potřebujeme primárně obsadit několika uchazeči na částečný úvazek. Směny si budeš plánovat několik týdnů dopředu a dostaneš jich tolik, kolik jen budeš chtít, dle tvé šikovnosti v práci.

Pozici asistent prodeje nutně nepotřebujeme obsazovat uchazečem o hlavní pracovní poměr. Kdybychom však měli, očekáváme, že zkušenosti s prodejem bude učit spíše nás, než my jej (řečeno s nadsázkou). Nebo že nám bude přínosem v některé jiné oblasti – příklady jsou dole. Pokud byste mohli být tento případ, rádi se s vámi setkáme!

Co bys měl/a umět?

  • Měl bys už za sebou mít nějaké brigády, nebo zaměstnání
  • Musíš umět komunikovat s lidmi
  • Umíš si věci zorganizovat
  • Prodávat anglicky (nebo jiný cizí jazyk)
  • Těšíš se na činnosti výše

Kdy, kde a jak?

  • Nástup co nejdříve od 1.1. 2020
  • Pracuje se na Senovážné 6 v Praze
  • Práce na plný/částečný úvazek

Co nabízíme my?

  • Možnost podílet se na vnímání streetwearu v naší oblasti
  • Zaměstnanecké slevy
  • 120 Kč / hod v případě brigády

Pokyvuješ souhlasně hlavou? Tak to si rozumíme! Pošli nám emailem životopis!

prace@snapbac­ks.cz

Napsat email

Často kladené dotazy

Na co se nás ptáte:

  • Částečný úvazek = to je brigáda
  • Pozice jsou volné, dokud vidíte tyto inzeráty
  • Dotazy k práci pište na uvedený e-mail a ne FB zprávy, Instagram Direct, ani chat na e-shopu
  • Opravdu se ozveme všem