Hotline (10 - 16h)

+420 739 654 469

  Zapomenuté heslo?

Registrace »

Snapbacks.cz » Blog » Event Report: Ultimate NFL Experience v Sacre Coeur

Event Report: Ultimate NFL Experience v Sacre Coeur

Napsal(a): Rob | 16. 09. 2019, 14:21 | přečteno 127×

Minulý týden ve čtvrtek jsme pozvali české fans Amerického Fotbalu z řad hráčů, známých osobností i našich zákazníků, a uspořádali pro ně výjimečný event NEW ERA Presents: The Ultimate NFL Experience!

Prohlédnout galerii

Hlavním lákadlem reprezentujícím „experience“ v názvu, byla soutěž ve třech tréninkových disciplínách amerického fotbalu. Nejlepší soutěžící ve skoku do výšky, do dálky, a přesnosti střelby míčem, vyhrávali vybavení New Era, a hlavní cenou byly 2 lístky na NFL London Games, tedy zápas NFL v Londýně!

Vedlejší program zajistil vyšívací stroj na kšiltovky, kde si návštěvníci nechali vyšít jméno či přezdívku na stranu kšiltovky. Personalizace kšiltovky výšivkou v Česku není zatím zcela obvyklá, a tak vzbudila obrovský zájem. Stroj jsme měli další dva dny pro veřejnost na Senovážné 6!

V krásných prostorách kaple Sacre Coeur, kde se událost odehrávala, jsme také odprezentovali letošní kolekci kšiltovek a kulichů New Era 2019 NFL Sideline Collection k výročí 100. sezony NFL. Více o kolekci si můžete přečíst v článku New Era slaví 100 let NFL kolekcí Sideline kšiltovek.

Nechyběly ani naučné infopanely s pravidly amerického fotbalu a časová linka zobrazující 100 let NFL se zvýrazněnými roky, kdy týmy vstupovaly do ligy.

Za fotografie děkujeme fotografům:
Gedeon Drapák a Janek Michalík


Releasy do Messengeru

Nenech si to utéct!
Dáme ti včas vědět zprávou:

🔥 Když jde kolekce do prodeje
🔥 Nebo týdenní souhrn releasů


Galerie ke kolekci