Hotline (10 - 16h)

+420 739 654 469

  Zapomenuté heslo?

Registrace »

Ahoj, prodáváme snapbacky a streetwear!

Jak jsme to viděli v roce 2011

Posláním Snapbacks.cz je nabídnout na netradičně pojatém e-shopu bohatou nabídku snapback čepic s nastavitelnou velikostí. Fungujeme od konce roku 2011 a od té doby děláme vše proto, aby naše čepice zajímaly čím dál více lidí.

Snapback čepice se začaly po několika letech znovu nosit ve velkém a my jsme chtěli být u toho. Dnes dostáváme do Česka zajímavé značky čepic, které jste do teď museli shánět v zahraničí. Ty, kteří o takových značkách a čepicích nevěděli, to učíme.

Věříme totiž, že na každou hlavu existuje čepice. A nemusí to být klasický snapback od Mitchell & Ness šesti-panelového střihu s týmem NBA na čele. Pro někoho jsou zajímavější nižší pěti-panelové čepice, které se vyrábí jak s celoplošným potiskem, tak úplně jednoduché a jednobarevné.

Stále objevujeme nové značky a naše nabídka se rozrůstá. A nejde už jen o čepice. Někdy se nedá odolat a sami vyzkoušíme nějaké oblečení. Pokud projde naším testováním, často se dostane i na e-shop. Držíme se spíš triček, mikin, případně jednoduchých doplňků – stále se soustředíme na čepice. Všechno oblečení měříme, aby bylo snadné ho koupit i bez zkoušení.

Kým jsme dnes?

Jsme specialisté na headwear (cokoli na hlavu). Už se nebojíme ani oblečení, do kterého se nám původně moc nechtělo. Každý týden máme několik releasů a stále se držíme omezeného množství Už 5 let si s vámi denně povídáme, jak to jen jde!

A takhle jsme začínali

V prosinci 2011 nám dorazila první várka od Mitchell & Ness a… hned jsme věděli, že tohle bude ještě dlouhá cesta!

Nahoře je fotka, jak jsme si připadali tvrdí, když nám přišly první snapbacks :D

Bylo jich asi dvacet, byly po jednom kusu a byl porod je od Mitchell & Ness dostat. Proto jsme si po týdnech e-mailování s obchodním oddělením legendární společnosti z Philadlephie připadali, jako kdybychom podruhé složili maturitu. Ale tentokrát v jiném oboru, který jsme se tím začali teprve učit.

Naše dosavadní zkušenosti? Já jsem roky sledoval tenisky a módu v zahraničních obchodech a občas jsem i zprostředkoval nějaký obchod pro známé. Dřív u nás nebyli reselleři tenisek jako dneska. A Petr měl zase zkušenosti s vývojem úspěšných webů a aplikací. V jeho firmě jsem pracoval a Snapbacks.cz tam začalo jako můj miniprojekt, se kterým mi pomohl.

O tři roky později jsme se ale od původní firmy museli oddělit, nevešli jsme se do původních prostor, které ani nebyly dostatečně reprezentativní, pro nákup exkluzivních značek oblečení. I když domácí atmosféra měla taky něco do sebe :D O tom ale později.

První značku Mitchell & Ness jsem nevybral náhodou – když jsme chtěli mít speciálku, museli jsme sáhnout po značce, která po desítkách let pořád dokáže vyrábět původní retro designy snapbacks. Ono jich moc dalších nepřežilo. Ty které jsou deadstock a už neexistují je sice super mít ve sbírce, ale mimo ebay je není kde koupit.

Druhá značka následovala vzápětí – Starter. Další legenda, kterou měl v 90. letech ve sbírce každý americký teenager, který nechtěl být obětí šikany. Jejich saténové univerzitní bundy a snapbacky byly nutnost.

První várku Mitchell & Ness jsme prodali během chvíle, e-shop vypadal tehdy dost jinak a nebyl připravenej na množství designů, které jsme museli vzápětí nakoupit.

V rozhovoru na Streetweartips.cz jsem prozradil něco víc o Robovi ze Snapbacks a jak jsme začínali

Pokud s námi nejste od začátků Faacebook stránky, můžete se přihlásit k newsletteru, kde vám kompletní story odhalím na začátku roku 2017!

A jestli neradi čtete, dávali jsme dva rozovory Rustymu a Pedrovi na Hip Hop Stage: